Synopsis - 3x10 What Lies Beneath

5. února 2015 v 9:20 | © official-lucyhale |  S3 - Synopsis
Dívky se snaží dát dohromady informace o tom, co Maya dělala, než ji zavraždili. Aria se vyrovnává se seznámením s Ezrovou matkou.
Ať už jde o těla zavražděných dívek, lopatu potřísněnou krví, pokladnici naplněnou náhodnými drobnostmi nebo své nejhlubší, nejtemnější tajemství, v Rosewoodu nezůstane nic dlouho pohřbeno. V této epizodě se Aria, Hanna, Spencer a Emily naučí, jak tvrdohlavá je minulost, když se vrátí, aby je postrašila ve formě tajemného dopisu napsaného Mayou v den, kdy zemřela.
Lhářky trpí šokujícím případem morbidnosti, když jim Emily ukazuje špinavý, zmačkaný a prakticky rozložený dopis od Mayi adresovaný jí. Co dopis přesně říká?
"Emily, omlouvám se za všechno. Vím, že jsme se poslední dobou odcizily. Doufám, že mi dáš šanci to vysvětlit. Musím ti něco ukázat. Nevolej na můj telefon - někdo ho ukradl. Potkáme se … "
Hanna je naštvaná z faktu, že zbývající detaily byly smyty deštěm a proto jsou nečitelné. Jak již bylo řečeno, kde si myslíte, že Maya chtěla potkat Emily? A je tento dopis vůbec pravý?

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.