Synopsis - 3x19 What Becomes of the Broken-Hearted?

5. února 2015 v 9:25 | © official-lucyhale |  S3 - Synopsis
Lhářky se bojí o Spencer, ale ta jim stále o Tobym nic neřekla.
Děvčata se stále bojí o Spencer, ale ta si pravdu o Tobym nechává pro sebe, jelikož jí -A vyhrožuje, že pokud ho prozradí, ublíží jedné z jejích kamarádek. Mezitím je Spencer vyhozena z desetibojařského týmu, takže bere situaci do vlastních rukou. Vyzývá Andrewa, aby si s ní zahrál strip kvíz a získal zpět její místo v týmu, ale nefunguje to tak, jak si představovala. Když se Wren ukáže v jejím domě a řekne jí, že po něm Mona chtěla aby jí sledoval, pomocí lsti ho vezme na výlet. Když dojedou na místo, kde se koná desetiboj, Wren je svědkem toho, že Spencer psychicky na Monu útočí. Aria kryje Wese, když jeho matka volá, zda se náhodou neschovává v Ezrově bytě. Poté společně pracují na photo shootu pro CeCe a později si dají krátký polibek.
Hanna přesvědčí Jamieho, aby se sešel s ní a Calebem a pověděl mu, že je jeho otec. I když se Hanna bojí, že to nevyjde, Jamie nakonec dorazí a všechno jde dobře. Dokonce Hanna pomůže sehnat Jamiemu práci v kostele… ale poté ho podezřívá z krádeže.
Mezitím najde Emily s Jasonem fotografii CeCe, Ali a Wildena poté, co jí oznámil, že viděl CeCe s Melissou tu noc, kdy Ali zmizela. Jason je pak účastníkem nehody ve výtahu. Je zraněný, a tak ho Emily vezme do nemocnice. Když ale všechny lhářky přijedou, zjišťují, že Jason zmizel.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.