Synopsis - 3x20 Hot Water

5. února 2015 v 9:26 | © official-lucyhale |  S3 - Synopsis
Ashley zažije nebezpečnou honičku s detektivem Wildenem.
Hanna vidí Wildena, jak se hádá s CeCe, a pak jí strčí do svého policejního auta. Ashley je této roztržce svědkem také, takže jí pak Hanna řekla o Wildenovi a Alison. Wilden pak udeří na Ashley s tím, že o něm holky šíří zvěsti. Poté jí v autě pronásleduje. Když začne vyhrožovat Hanně, Ashley ho autem srazí a bojí se, že ho zabila. Ale když se na místo činu vrátí i Hannou, Wildenovo tělo nikde není. Mezitím jde Emily za CeCe a zjistí, že opouští město. Také odhalí, že fotku CeCe, Ali a Wildena pořídila Melissa Hastings.
Emily, Hanna a Paige se setkají se Shanou v obchodě, aby zjistily, kdo si půjčil kostým Srdcové královny o Halloween. Pak Emily řekne Paige, že Mona nejspíš není sama a přijímá rozkazy od někoho jiného a Paige se přizná, že v létě se Shanou randila.
Ezra se vrací do Rosewoodu a řekne Arie, že jeho matka Maggie platila, aby mu o Malcomovi neříkala. Ujistí Ariu, že jí stále chce ve svém životě, pokud o to stojí. Aria mlčí o tom, co se stalo mezi ní a Wesem. Spencer si od dívek oddržuje odstup, i když jí Aria prosí, že by teď potřebovala tým "Sparia". Stráví večer s Wrenem a dokonce se s ním i políbí. Poté někdo v černé mikině s kapucí zamkne Spencer ve sprše (páře), ale Aria jí na poslední chvíli zachrání. Spencer Ariu poprosí, aby zavolala všem dívkám. Musí jim totiž něco říct…

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.