Synopsis - 3x23 I'm Your Puppet

5. února 2015 v 9:28 | © official-lucyhale |  S3 - Synopsis
Spencer objeví stolní hru, kterou hrála Mona během svého pobytu v Radley a zjistí, že slouží i jako mapa, díky které se dá vyplížit ven.
Děvčata navštíví Spencer v Radley, ale nejsou schopné jí přesvědčit, že tělo, které našla v lese, nebylo Tobyho. Tak Emily dostane nápad. Možná, kdyby se jí povedlo tělo vyfotit, dokázaly by Spencer přesvědčit. Hanně a Arie se ten nápad zezačátku nelíbí, ale pak jdou Emily do márnice. Když holky tělo najdou a chtějí se podívat o koho se jedná, zjišťují, že má na obličeji Halloweenskou masku, ale Toby to nebyl. Naněštěstí potom řekne Pam Emily, že v lese bylo nalezeno ještě další tělo.
Aria se nabídne, že vyzvedne Malcoma z výuky karate, ale když pro něj přijde, zjistí, že už ho vyzvedla -A. Vidí, jak ho někdo v černé mikině s kapucí vede na karneval. Naštěstí najde Malcoma v pořádku, ale když se ho zeptá na člověka, s kterým odešel, odpoví jí: "Říkala, že se jmenuje Alison." Mezitím je Jamie obviněn z krádeže kostelního zvonu a je vyhozen. Když Hanna řekne Calebovi o penězích, které jeho otec ukradl z kostelní sbírky, Caleb mu řekne, ať zmizí z jeho života. Když to ale udělá, Hanna zjistí, že to na Jamieho narafičila -A.
V Radley Spencer zjišťuje, že Wren pomáhal zařídit návštěvy CeCe za Monou. A ještě najde stolní hru, kterou Mona hrávala a vykoumá, že jde o mapu. Na konci epizody vidíme Spencer... v černé mikině s kapucí!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.